Araba Yıkama Makinesi

Araba yıkama makinesi, küçük, orta ve büyük araçlarla kullanılabilen, bunun yanı sıra, işyerlerinde, evlerde ve bahçelerde, işyerlerinde, peyzaj alanları gibi açık alanlarda rahatlıkla temizlik yapmaya imkan veren bir temizlik makinesidir. Hemen Sipariş vermek için 0850 220 60 70 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Araba Yıkama Makinası

Araba yıkama makinası, küçük, orta ve büyük araçların yanı sıra, ev, bahçe, fabrika ve tüm geniş alanların temizliğinde de kullanılabilen çok yönlü bir temizlik makinasıdır.

Araba Yıkama Makinası

Araç Yıkama Makinası

Araç yıkama makinası, küçük, orta ve büyük araçların yanı sıra, ev, bahçe, fabrika ve tüm geniş alanların temizliğinde de kullanılabilen çok yönlü bir temizlik makinasıdır.

Araç Yıkama Makinası

Araç Yıkama Makinesi

Araç yıkama makinesi, küçük, orta ve büyük araçların yanı sıra, ev, bahçe, fabrika ve tüm geniş alanların temizliğinde de kullanılabilen çok yönlü bir temizlik makinesidir.

Araç Yıkama Makinesi

Araba Yıkama Makinası


Araba yıkama makinası, küçük, orta ve büyük araçların yanı sıra, ev, bahçe, fabrika ve tüm geniş alanların temizliğinde de kullanılabilen çok yönlü bir temizlik makinasıdır. Araba yıkama makinası, işlevine ve kullanım alanlarına göre amatör, yarı profesyonel ve profesyonel olmak üzere 3 farklı seriye ayrılmıştır.

Amatör tip araba yıkama makinası serisi, küçük temizlik, bahçe ve araba yıkama işleri için kullanılabilir. Amatör tip araba yıkama makinası ile küçük temizlik ve bahçe işleri rahatlıkla gerçekleştirilebilir, araba yıkamada da rahatlıkla kullanılabilir. Amatör tip araba yıkama makinasında 110 bar ile 150 bar arası basınç mevcuttur. Kişisel ve ev kullanımı için en uygun modelleri barındırır.

Yarı profesyonel tip araba yıkama makinası serisi, sık kullanım için tavsiye edilmektedir. Orta ve yoğun kirlilikler için daha uygundur. Yarı profesyonel tip araba yıkama makinaları, sürekli ve yoğun kullanımda rahatlıkla kullanılabilirler. Yarı profesyonel araba yıkama makinası serisindeki ürünlerde 135 bardan 200 bara kadar basınç elde edilebilmekte, en yoğun kirlilikte bile rahatlıkla temizlik yapılabilmektedir.

Profesyonel araba yıkama makinası serisi ise, endüstriyel kullanım ve sektörel ihtiyaçlar dikkate alınarak tasarlanmıştır. Bu seriye “Premium seri” de denmektedir. Profesyonel tip araba yıkama makinası serisi, mobil soğuk ve sıcak sulu ünitelere ilaveten, sabit basınçlı modelleri de kapsar. Profesyonel tip araba yıkama makinası serisi sayesinde en yoğun kirler ve en ağır çalışma şartları altında bile uzun süreli kullanım ömrü sağlanır. Profesyonel tip araba yıkama makinası serisi, 200 bardan 230 bara basınç üretebilen ürünlerden oluşur.

Telefonla Sipariş : 0850 220 60 70

Copyright © 2011-2013 LOT Makina